Ataşehir klima servisiklima bakımıklima montajıgibi teknik konularda hizmet vermektedir


Whatsapp üzerinden bize ulaşın

Yaptıracağınız iş ile ilgili resimleri veya dosyaları bizimle paylaşabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ataşehir klima bakım servisi

Ataşehir Klima Bakımı

Klimalarınızın bakımını yaptırmak, cihazın içerisinde oluşmuş olan bakterilerin sebep olduğu kötü kokuların önüne geçmek için gerekli bir durumdur. Enerjiden tasarruf etmek için klima bakımınızı düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir. Klimanın hava filtresi 15 günde bir düzenli olarak temizlenmelidir. Bu temizlik klimanız da ki verimi arttırarak klimanız dan daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Klima petek (Evap) temizliği

Klima iç temizliği ve klima bakımı içinse yetkili servislerden yardım almanız gerekecektir. 6 ay veya 12 arasında yapılması gereken bu detaylı bakım ve temizlik profesyonel bir iştir. Bu konuda işinde uzman kişiler tarafından itina ile yapılacak olan klima iç temizliği ve bakımı kimyasal ilaçlar yardımı ile yapılmaktadır. Bu temizlik sırasında klimanın gaz ölçümleri de mutlaka gözden geçirilmeli ve yetkili servise bildirilmelidir. Basınç kontrolleri de yapıldıktan sonra klima için sıra elektrik kontrolü ve voltaj kontrolündedir. Tüm kontrolleri tamamlanmış klimanızı artık gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ataşehir Klima Montaj Servisi

Ataşehir Klima Montajı

Klima montajı uzmanlık isteyen bir konudur. Bu konuda yetkili kişi ile görüşebilir ve klimanızın güvenle takılmasını sağlayabilirsiniz. Klima takılacağı yer titizlikle seçilir, keşif işlemi sonunda montaj işlemi için şu adımlar uygulanır;

  • Doğru bakır boru kullanımı ile saçaklanma (drenaj) tesisatı yapılması
  • Arındırma ve vakumlama işlemleri
  • Soğutkan şarj işleminin uygulanması
  • Uygun voltaj kullanıldığından emin olunması
  • Çalışma öncesi son kontroller
  • Çalışma sonrası alınan sonuçların değerlendirilmesi

Mail yolu ile de iletişim kurabilirsiniz


Hizmet Bilgileri

İşimiz sorun çözmek

Sitemizi ziyaret ettiğinize göre klima cihazınızda her hangi bir sorun var veya montaj hizmeti almak istiyorsunuz. Sadece servis hizmeti vermiyor aynı zamanda klima satışı da yaparak İklimSA bayisi olduğumuzu gururla söylüyoruz. Klima satışlarında satış öncesi keşif hizmeti sunuyor hangi klima cihazını almanız gerektiği konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.


Ataşehir Şube

Adres: Atatürk mah Vatan Cd. No:45, 34758 Ataşehir/İstanbul

Telefon: 0(216) 630 0 270

Email: servis@servismerkezi.net


Çalışma Saatleri

Pazartesi- Cuma 08.30 - 19.30

Cumartesi- 09.00 - 19.00

Pazar - Kapalı

WhatsApp chat