Klima Bakımı

 

Klima cihazları bakım gerektiren hashas cihazlardır. Bakımları zamanında ve düzgün yapılmaz ise zamanla kullanımdan kaynaklanan aşınmalardan dolayı arıza yapma olasılıkları çok yüksek olup arızanın giderilmediği durumlarda daha büyük sorunlara yol açmaktadırlar. Klima onarımı esnasında değişen yedek parçalar için firmamız orjinal parça kullanımını tercih eder. Klima bakım servisi olarak değişim yapılan tüm yedek parçalara garanti veririz. Klima bakımı zamanında yapılmadığı durumlarda klima filtreleri tıkanır ve klima yeterli soğutmayı yapamaz. Bu sebeplerden dolayı klima fazla enerji tüketmektedir. Firmamıza klima bakım sözleşmesi yaptırabilirsiniz. Bakım sözleşmeleri periyodik olarak yapılır ve klimalarınıza periyodik olarak müdahale edilir. Periyodik klima bakımı zamanlanmış bakım demektir ve her yıl yenisi ile düzenlenir. Müşteri hizmetlerimizden periyodik klima bakımı sözleşmesi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Klima cihazlarına yapılan bakımın sağlığımız için önemi.

Klimalar bakımsız kalmaları durumunda filtre bölümüne çektikleri tozları bakteriye dönüştürmekte ve oluşan bakterileri bizlerin yaşam ortamlarına atmaktadırlar. Nefes yolu ile içimize çektiğimiz bakteriler bizi astım, bronşit ve lejyonel hastalığına yakalanmamıza sebep olmakla beraber bazı durumlarda bu hastalıkların sonucu ölümle bitmektedir.

Klima Bakımında neler yapılır.

Öncelikle filtreler sökülür ve temizleyici kimyasal yardımı ile yıkanır. Klima kapağı gövde ile beraber sökülür ve evap tamamen ortaya çıkartılır. Daha sonra klima fanı sökülür ve kimyasal temizleyiciler ile komple yıkanır. Evap kimyasal sıkılarak içerisindeki mikroplar ve bakteriler dışarı çıkartılır. Bakteriler köpük halinde çıktığı için tazyikli su ile yıkanır ve bu işlem en az üç defa tekrarlanır. Klimaların bütün aksamı temizlenmesi sonucunda bütün parçalar yerine takılır.

Klima bakımı ile alakalı diğer hizmetler.

Klima bakımı, klima tamiri, klima kart arızası, klima arıza kodları, klima onarımı.

Klima bakımı ile alakalı diğer hizmetler.

Beykoz, Kavacık, Ümraniye, Üsküdar, Beylerbeyi, Kısıklı, Dudullu, Çekmeköy, Taşdelen, Alemdağ, Ömerli, Yenidoğan, Sarıgazi, Sultanbeyli, Kurtköy, Tuzla, Pendik, Kaynarca, Yakacık, Soğanlık, Maltepe, Küçükyalı, Altıntepe, Bostancı, İçerenköy, Kozyatağı, Erenköy i, Suadiye, Caddebostan, Feneryolu, Fenerbahçe, Kadıköy, Göztepe, Merdivenköy, Ünalan, Yeni sahra, Bakkalköy, Ataşehir, Şerifali

Klimalarınızın bakımlarını zamanında yaptırın klima arızaları ile karşılaşmayınız.

Klima Tamiri

Klima Tamiri

Arıza yapan klimalar için servis ekiplerimiz garantili bir şekilde hizmet vererek değişimi yapılan yedek parçalara kendi bünyesinde 1 yıl olmak şartı ile işlerini sonlandırmaktadırlar. İşini bilmeyen kişiler sadece zarar verir.

Klima Onarımı

Klima Onarımı

Onarım gerektiren klima cihazları bazen yerinde bazen de teknik ofislere alınarak işlem gerçekleştirilir. Servis Merkezi firması her iki onarımıda gerçekleştirmektedir. Bizden fiyat almadan işlem yaptırmayınız.

Klima Bakım Onarım

Periyodik Bakım

Her ne kadar da firmamız tarafından önerilmese de periyodik klima bakımlarını yapmaktayız. Firmamız daha kapsamlı olduğu için genel bakım önermektedir. Genel bakım cihazları ilk haline geri döndürür.