Ev temizliği Ofis temizleme Apartman bina plaza temizleme
Halı Yıkama Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama öncesi sonrası

Koltuk yıkama bizim hizmet alanımız

Koltuk Yıkama firması koltuklarda kirin arttığı dönemlerde bireysel olarak yapılan temizlik pek işe yaramayabilir. Bireysel olarak yapılan koltuk temizliği titizlik içerisinde yapılmayabilir. Bu nedenle koltuk kısa süre içerisinde tekrar toz toplar ve ortamda kötü kokular ve görüntü kirliliği oluşturur. Firmamız koltuğunuzu titiz bir şekilde temizleyerek daha güzel kokulu koltuklara kavuşmanızı sağlar. Koltuklarınızı bizlere temizleterek sık sık koltukların tozunu almak zorunda da kalmayacak uzun süreli ferahlığa ve temiz koltuklara kavuşacaksınız.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama işlemi oldukça zahmetli bir iştir. Bu nedenle bu alanda hizmet veren firmalar koltuk temizleme işleminden yüksek rakamlar isteyebilir. Ancak firmamızdan koltuk temizliği fiyatları, koltuğun veya koltuk takımının büyüklüğüne bağlıdır. Müşterilerimizin fiyatlarımızdan memnun kalabilmesi için uygun fiyat listesi oluşturarak sizlerin uygun fiyata koltuklarınızı temizletmenizi sağlıyoruz.

About Us

Koltuk Yıkama Bizim İşimiz

Koltuk Temizliği Koltuklar, ortamda bulunan toz, polen, mikrobun %80’lik kısmını hapsetmektedir. Bu nedenle düzenli olarak koltukların tozu alınmalı ve yıkanmalıdır. Çocuklu aileler veya evcil hayvan besleyenler koltuk temizliğinde daha dikkatli olmalıdır. Clean servis olarak bu ihtiyacınıza yardımcı oluyor ve koltuklarınızı titiz bir şekilde temizliyoruz. Yıkama, toz alma gibi işlemler ile daha temiz bir koltuğu size sunuyoruz. Koltuk temizliği, ev hanımlarının en zorlu işlerinden birisidir. Bu zorlu işi verdiğimiz koltuk temizleme hizmeti ile daha kolay hale getirebilirsiniz. Çok kısa sürede koltuğunuzu temizleyerek sizlerin daha ferah koltuklara ulaşmanızı sağlıyoruz.

About Us

Koltuk Lekesi Temizliği

Düzenli olarak her evde koltukların temizlenmesi ve tozlarının alınması bir ihtiyaçtır. Koltukların üzerinde yiyecek tüketmek veya başka nedenlerden dolayı lekeler oluşabilir. Bu lekeleri evde kullandığınız deterjanlarla çıkaramayabilirsiniz. Hatta lekenin daha da can sıkıcı hale gelmesine neden olabilirsiniz. Bunun olmasına hiç gerek yok. Çünkü bu lekeleri clean servis olarak en iyi şekilde ortadan kaldırıyoruz. Koltuk lekesi temizliği hizmetimizi en iyi şekilde sürdüren servisimiz, en zor koltuk lekelerinde sizlere yardımcı olmaktadır. Koltuk lekesi ortamda görüntü kirliliği oluşturabilir. Ancak firmamız en kısa sürede bu görüntü kirliliğini ortadan kaldırmaktadır. Birçok referanslarımız ile koltuk temizleme hizmetinde kaliteli kadromuz ile sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

Koltuk yıkama profesyonel işidir

Koltuk yıkama bizim gibi işine aşık olan kişilerin yani işinde profesyonel olan kişilerin işidir. Koltuklarınızı yıkatmaya karar verdiğinizde mutlaka müşteri hizmetlerimizden veya ustalarımızdan bilgi alınız. Koltuk yıkama bazı durumlarda hüsran ile sonuçlanabilir. Koltuklarınızın dış kumaşları sarkabilir. Bu sebepten dolayı mutlaka bilgi alınız ve yıkama sonrası sürprizlere hazırlıklı olunuz.